محل تبلیغات شما

این همه آدم که توی دنیا زندگی می کنن ، چه دلیلی واسه زندگی کردن دارن؟

آدمایی که فقط واسه زنده موندن کلی سگ دو میزنن ، غرورشون شکسته میشه ، خودشون شکسته میشن ، آدمایی که توی خیابونا راه میرن باهم دعوا میکنن بهم فحش میدن توی اتوبوس جاشونو به هم میدن

آدمای پولدار آدمای بی پول

آدمای خوشحال آدمای غمگین

اصلا مثلا بچه های کار چرا زندگی میکنن . البته آدم وقتی بچه ست به خودکشی فکر نمی کنه .

چرا راه دور برم همین مادرم یا پدرم اینا چرا زنده ن ؟ اونا فقط منتظر مرگشون نشستن خب چرا این انتظار رو کوتاه نمیکنن چرا خودشونو راحت نمیکنن . از چی میترسن ؟ دین یا طرز فکر جامعه ؟

یا آدمایی که تلاش میکنن واسه یه فردای بهتر که شاید هیچوقت نیاد و اگه هم بیاد خب اولش خوشحالن و بعد همه چی براشون عادی میشه

استیفن هاوکینگ و عموی معتاد من که توی جوونی مرد چه فرقی دارن باهم ؟

هردوشون مردن درسته یکیشون باعث پیشرفت و تغییر مثبت توی دنیا شد اسمش و یادش موند توی ذهن بشر و تاریخ

ولی فایده ش چیه ؟

مگه یه روز همین دنیا هم نابود نمیشه ؟

حتا اگه هم نشه فایده ش چیه ؟

یا آدمایی که با جنایتای بزرگشون و کارای کثیف و چندش آورشون توی دنیا معروف میشن و اسمشون میمونه .

میتونستن به جای اینکه عقده هاشون و افکارشونو اینجوری تخلیه کنن خودشونو راحت کنن . حتا اگه دلیلی واسه زندگی کردن بقیه آدما پیدا شه هیچی ادامه دادن این آدما رو توجیه نمیکنه .

من چرا زندگی می کنم ؟ واسه اینکه دنبال یه دلیل بگردم که چرا زندگی میکنم ؟ خب اگه هیچ دلیلی نباشه چی ؟

تا کی میخوام با یه همچین بهونه ای زنده بمونم ؟

شاید هیشکی هیچ دلیل مهمی نداشته باشه . شاید فقط از مرگ می ترسیم . واسه همینم دنبال بهونه های الکیییم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها